DODÁVKA A SERVIS VYSOKOTLAKOVÝCH A ŠPECIÁLNYCH ARMATÚR

Zaoberá sa dodávkami vysokotlakových regulačných ventilov, redukčno-chladiacich staníc, filtračných staníc, hermetických, rýchlo-činných a iných špeciálnych uzáverov pre náročné aplikácie s vysokými požiadavkami na technickú a jadrovú bezpečnosť. Dlhodobo spolupracuje so svetovými lídrami na trhu armatúr.

V súčasnosti je podpornou divíziou pre obstarávanie náročnejších komponentov s vplyvom na jadrovú a technickú bezpečnosť pre ostatné divízie. Rovnako sa chopila aj distribúcie vlastných výrobkov z produkcie divízie výroba. V súčasnosti je schopná zabezpečiť úlohu balíkového dodávateľa strojnotechnologických komponentov pre veľký priemyselný projekt.

Kompletné spektrum uzatváracích ventilov, posúvačov, spätných klapiek, klapiek, vlnovcových armatúr, odvádzačov kondenzátu v celom rozsahu tlakov, teplôt a priemerov, pre energetiku a priemysel. Ponúkame výhody kovaných armatúr overených rokmi prevádzky vo vysokoteplotných a vysokotlakých aplikáciách vyrobených z jednej zápustky bez zváraných častí až do svetlosti DN600, klapky s trojitou excentricitou s tesným uzavretím bez trenia a mnohé iné excelentné technické riešenia prispievajúce k zvyšovaniu technickej a jadrovej bezpečnosti a komfortu prevádzky.

  • Šupátka, ventily a spätné klapky s minimalizáciou únikov emisií, tesným zatvorením a jednoduchou údržbou s tlakotesom či prírubovou deliacou rovinou
  • Nožové posúvače štandardné a s prírubovou deliacou rovinou s konštrukciou pre minimalizáciu únikov
  • Kované uzatváracie a spätné ventily v šikmom prevedení pre vysokotlaké aplikácie vyrobené z jednej zápustky
  • Ventily malých svetlostí v kovanom prevedení – šupátka, spätné, rohové, vlnovcové ventily s výnimočnými konštrukčnými prednosťami
  • Štvrťotáčkové armatúry – guľové ventily, klapky pre bežné použite i najnáročnejšie aplikácie s abrazívnymi a koróznymi médiami (COKER, CRYOGENIC)
  • Armatúry pre kryogénne aplikácie
  • Odvádzače kondenzátu – komplexný sortiment bimetalických a termodynamických odvádzačov kondenzátu

 

05_uzatvaracie_1 05_uzatvaracie_1 05_uzatvaracie_1 05_uzatvaracie_1 05_uzatvaracie_1